O MNĚ

Překvapuje na potkání.

Dlouho jsem se hledala. Tento blog jsem začala psát v naději, že jednou zachráním celý svět, který kašle na své duševní zdraví. Nakonec jsem začala pomáhat v neziskovce Nevypusť duši, kde jsem si našla své místo. Do toho jsem se začala zajímat o mobilní aplikace a získala jsem stipendium od Googlu, ale o tom to není. Vy chcete vědět, jaká jsem teď a co vám mohu nabídnout.

✘ Copywriter srdcem i duší. S propiskou (spíše klávesnicí) jsem vyrostla ruku v ruce. Začalo to psaním básní, které píši doteď. Postupem času jsem své nadání uplatnila v několika firmách. Mojí specialitou jsou slogany a texty na web, které balancují těsně na hraně. Pokud však hledáte člověka, co vám poví příběh, tak jste na správné adrese.

✘ Social media manager. Jsem spíše kreativec než lovec krásných čísel, která se prezentují na poradách s klientem. Dejte mi volnou ruku a vymyslím vám několik kampaní za pár minut.

✘ Milovnice přírody a cestovatelka. Ve volných chvílích cestuji s batohem na zádech. Vše zaznamenávám na Instagram Stories, které si ukládám na profil. Feed už delší dobu nepoužívám, protože mám větší dosah i bez něj. Lightroom je moje největší láska.

Čím se zabývám?

Marketing, cestování, jóga, psychologie, gastronomie

Kam se chci posunout?

Z Brna do Prahy. Dělám si srandu (nedělám). Během své praxe jsem neměla šanci se podílet na větších projektech v rámci PPC reklam na FB. S BM jsme sice kamarádi, ale ráda bych se někomu dívala přes rameno, když nastavuje větší kampaně pro klienty.

Sepsané CV bez zbytečných řečí.

✘ LinkedIn

Ukázky prací

✘ Jógou na hormonální nerovnováhu
✘ Je sůl jed moderní společnosti? Pravda o soli a jak si vybrat tu správnou
✘ 10 tipů jak se nepřejídat. Příběh vyléčeného jedlíka
✘ TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA A JEJÍ POHLED NA DETOXIKACI
✘ MEDITACE ANEB DO NOVÉHO ROKU S ENERGIÍ A DOBROU NÁLADOU

Nestačí vám to? Koukněte se na mé sociální sítě, nebo mi napiště e-mail. Ráda vám odpovím na všechny vaše otázky.